اقامت آلمان، کاریابی و تحصیل، مشاوره ثبت شركت

اقامت آلمان، کاریابی و تحصیل، مشاوره ثبت شركت: هلدینگ اریکا ارائه دهنده خدمات

هلدینگ اریکا
ARIKA

دوچرخه سواری در آلمان

دوچرخه سواری در آلمان

دوچرخه سواری در فرهنگ آلمان ها سنتی نهادینه شده  است. کمتر آلمانی هست که با دوچرخه سواری بزرگ نشده باشد. دوچرخه سواری در آلمان بسیار محبوب است. بنابراین شما با دوچرخه به عنوان امن ترین وسیله ی نقلیه شخصی و با بهترین قوانین رو به رو هستید دوچرخه یک وسیله نقلیه ارزان و کاربردی برای کودکان، جوانان و میانسالان و حتا افراد سالخورده قابل استفاده است. با این وجود، می توان قوانین خاصی را برای مشارکت در ترافیک و امنینت مشاهده کرد. برای برخی از آلمانی‌ها تابستان و زمستان فرقی ندارد، آن‌ها همیشه با دوچرخه در‌ راهند. اما با فرا رسیدن فصل بهار و گرم‌تر شدن هوا تعداد بیشتری ترجیح می‌دهند دوچرخه‌سواری کنند. در آلمان بیش از ۷۰ میلیون دوچرخه در مدل‌های متفاوت وجود دارد.

وجود باندها یا مسیرهای ویژه در کوچه ها و خیابان های اصلی شهر برای دوچرخه سواران و رانندگان خودرو باعث ایجاد امنیت می شود. و آمار تصادفات را در سال های گذشته به حداقل رسانده است اکثر دانش آموزان و دانشجویان و کارمندان و اساتید دانشگاه برای به مقصد رسیدن از دوچرخه استفاده می کنند.

هوای پاک و  طبیعت بسیار زیبا در تمام شهرهای آلمان و همچنین تحرک بدنی از دلایلی هستند که باعث می‌شود تا بسیاری از آلمانی‌ها تعطیلات کوتاه (۲ الی ۳ روزه) خود را با دوچرخه بگذرانند و یا به محل کار خود برسند.

به خصوص در شهر، شما اغلب می توانید با دوچرخه سریعتر و راحت تر از طریق وسایل حمل و نقل به مقصد خود برسید و بدون ترافیک. و این امکان برای دوچرخه سواران وجود دارد که به محض خستگی یا هر مشکل دیگری دوچرخه را با وسایل نقلیه ی درون شهری همانند اتوبوس و متروهای روزمینی و زیرزمینی با خود حمل کند و منعی برای این کار وجود ندارد.

کودکان در آلمان تا قبل از کلاس چهارم مدرسه اجازه دارند فقط در پیاده روها دوچرخه سواری کنند. در کلاس چهارم همه کودکان توسط پلیس در مدرسه آموزش دوچرخه سواری دیده و قوانین آن را می آموزند. کودکان پس از قبول شدن در یک امتحان اجازه می یابند با کلاه ایمنی در خیابانها دوچرخه سواری کنند.

 
تگها : مهاجرت به آلمان , مهاجرت به المان , وکیل مهاجرت به آلمان , شرایط مهاجرت به آلمان , مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل , مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری , مهاجرت کاری به آلمان , مهاجرت قانونی به آلمان , راههای مهاجرت به آلمان , بهترین راه مهاجرت به آلمان
نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را از این طریق برای ما ارسال فرمائید
* خانم / آقای :    
* تلفن همراه :    
* آدرس ایمیل :    
توضیحات :